Bed & Breakfast - 4 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Wenduine. Najděte si jeden z hotel, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Wenduine, kde najdeme města Blankenberge, De Haan, Zuienkerke, Lissewege a Zeebrugge.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. B&B Amylia StarStarStarStar

Foto: B&B Amylia
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
92 %

Featuring free WiFi and a restaurant, B&B Amylia offers accommodation in Wenduine. The bed and breakfast has a sun terrace and water sports facilities, and guests can enjoy a drink at the bar.

Hotely v okolí Wenduine

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení ve Wenduine jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Wenduine. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Wenduine.


2. B&B Het Zonnehuis StarStarStarStar

Foto: B&B Het Zonnehuis
Lokalita: De Haan
Vzdálenost: 2.4 km
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
98 %

B&B Het Zonnehuis is a small seaside country house b&b, built in 1929, inspired by the famous English architect Lutyens. Antiques, logfires, large garden with heated swimming-pool, it is a great place for a special break.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí
osoby132 - 169 EUR za noc
Tea with the Queen
osoby0 - 0 EUR za noc
Speciální nabídka – Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí
osoby125 - 155 EUR za noc
Apartmán (4 dospělí)
osoby179 - 194 EUR za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: